O Longway Poland

Longway Poland sp. z o. o. jest filią jednego z największych producentów zaworów na świecie – Baolong Shanghai Automotive Corporation. Od 2008 roku dostarczamy na rynki Europy Środkowo-Wschodniej materiały wulkanizacyjne dla hurtowni i serwisów oponiarskich. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną części, akcesoriów i narzędzi do obsługi ogumienia.

Oferta Longway Poland jest skierowana do hurtowni motoryzacyjnych oraz serwisów oponiarskich, obsługujących samochody osobowe, ciężarowe, przemysłowe i rolnicze. Naszym głównym celem jest udostępnianie materiałów wulkanizacyjnych wysokiej klasy, aby oferować najlepsze rozwiązania, które spełnią oczekiwania i potrzeby Klientów. Chcąc zapewnić fachową pomoc i obsługę, nieustannie podnosimy kompetencje i poszerzamy zakres oferowanego asortymentu. Bezpieczeństwo, niezawodność i jakość produktów oraz wysoki poziom obsługi – to najważniejsze wartości, jakimi kierujemy się w codziennej pracy.

Longway w liczbach

Historia

Firma Baolong Shanghai Automotive Corporation powstała w 1997 roku i obecnie jest niekwestionowanym liderem w branży komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty koncernu są znane w ponad 80 krajach na całym świecie. Baolong jest także dostawcą OEM dla producentów popularnych marek samochodowych, takich jak Ford Group, Chrysler, Volkswagen, Continental, Kia, Hyundai, General Motors, Magneti Marelli, Fiat i innych.

Od początku swojej działalności Baolong kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów, między innymi poprzez rygorystyczną politykę systemu kontroli produkcji, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty przyznane koncernowi, w tym ISO/TS16949 oraz ISO14001.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - chętnie doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w wyborze. Skorzystaj z formularza kontaktowego, skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym lub odwiedź nas w siedzibie Longway.