W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy na biuro@longway.com.pl lub telefoniczny pod numerem telefonu 665 005 013

Dostawa i płatność

Dostawa

 

  • Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł
  • Czas dostawy: około 2-3 dni robocze
  • Dostawa obsługiwana jest przez firmę kurierską DPD

 

W przypadku, gdy zamówienie zostanie złożone do godziny 14:00 w dniu roboczym (od poniedziałku do piątku), dostawa jest realizowana w ciągu 2-3 następnych dni roboczych na terenie Polski. Zamówienia, które zostaną złożone po godzinie 14:00, realizowane są w następnym dniu roboczym. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę, święta oraz w pozostałe dni ustalone przez spółkę Longway Poland jako wolne od pracy, są wysyłane w najbliższym dniu roboczym. Podany czas dostawy jest czasem przewidywanym, jednak dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia zostały przygotowane do wysyłki w określonym wyżej terminie.

 

Jeżeli w momencie odbioru towaru od przewoźnika, klient stwierdzi, że zawartość dostarczonej przesyłki jest uszkodzona lub  inna, niż zostało to określone w dokumentach przewozowych, należy niezwłocznie umieścić swoje zastrzeżenia w tychże dokumentach. Brak takiej adnotacji jest traktowany jako brak uwag do zamówienia. W przypadku problemów z otrzymanym towarem, prosimy o przesłanie uzupełnionej kopii dokumentu przewozowego mailem lub faksem.

Zaloguj się

Zarejestruj się